Liever alleen trainen? Dat kan uiteraard ook. In verschillende leeftijdsgroepen zijn er recreanten, die basketbal simpelweg té leuk vinden maar nog niet toe zijn aan het spelen van wedstrijden of het niet kunnen combineren.
Voor bijna alle leeftijdsgroepen tot 22 jaar zijn er 2 trainingsmomenten (zie het trainingsschema onder de lijst met recreanten), vaak onder de bezielende begeleiding van de enthousiaste Bert Pol.
De enige uitzondering zijn de jongens en meiden tot 12 jaar die meetrainen met de teams X12-3 en de jongens van 16 tot 22 jaar (als enige 1x trainen) die meetrainen met M18-3.
Tot slot zijn er nog de Heren Recreanten en Senioren maandagavond, die elk ook hun vaste trainingsavond hebben.
Naam |
---|
Abdullah Abarkach |
Ashu Abbavaram |
Daniël Borssum Waalkes |
Davide Heil |
Djaivey Rugenbrink |
Foss Toorenaar |
Inigo Palayan |
Ivan van der Linden |
Jerzy Millarson |
Kishara Mohan |
Liel Gonen |
Maddox Strik |
Nora Delic |
Reangelo Boldewijn |
Redouan Hachlouf |
Rufael Afewerki |
Sam van Stade |
Sido van Dam |
Tim Buchner |
Victor Luo |
Vincenzo Kensenhuis |
Yanting Liu |
Naam |
---|
Aiden Troenokarso |
Alec Blom |
Alexander Klaver |
Ali Naci Turkyilmaz |
Ammar Hashmi |
Anvay Choudhary |
Damian Hoenderdos |
Damjan Husanovic |
Davey van Buuren |
Dexter Zeilemaker |
Efe Boyraz |
Giacomo Simonetti |
Günes Gunkan |
Ivar van Deijk |
Jayden Munoz |
Jayden Stolwijk |
Kyan Pattiasina |
Luca Bos |
Luka Wesselius |
Mahdi Benyoubi |
Maik Gijzen |
Milan Fossen |
Oltian Duraku |
Pepijn Hilbron |
Rubo Ma |
Sem Muller |
Semm Ferber |
Shang Liu |
Tycho Hinderks |
Xander Penders |
Naam |
---|
Luca van Kan |
Shivin Dasai |
Tibor van den Bosch |
Tycharo Azijnman |
Naam |
---|
Amber Schönhage |
Aparna Gokulakrishnan |
Dua Urfali |
Elena Al-Kinani |
Elisa Schipper |
Isabella Pastor |
Jareshia Agyei |
Sham Albattah |
Tessa Visser |
Naam |
---|
Arthur Simeon |
Frank Schuyer |
Jeroen Speelmans |
Jewan van Oostrum |
Jochem Somers |
Laurens Bijl |
Luc Kinkhorst |
Marcel Smit |
Mark de Vries |
Remi Coolen |
Ronald Koenecke |
Sander van Gaale |
Vincent Blokker |
Naam |
---|
Dagmar Rooijers |
Hilly de Groot-Speelmans |
Isabelle de Groot |
Sylvia Koolbergen-de Bruijn |
Naam |
---|
Adrian Delgado |
Albert Meirmans |
Aries Simeon |
Arthur Willenborg |
Bart van Rijnsbergen |
Diane Kolkhuis Tanke |
Erik van Son |
Ewout de Wit |
Henk Gerritse |
Jeanette Tas-van Leeuwen |
Jim van Keulen |
Joey Liong A Kong |
Joey Pol |
Jos Louter |
Marius Panait |
Pascal Knoop |
Patrick Oost |
Rob de Leeuw |
Robin van Olderen |
Roland van der Willigen |
Ronald Vreeman |
Roy Hink |
Theo Miedema |
Walter Pouwels |
Team | Sporthal | Veld | Dag | Tijd | Trainer |
---|---|---|---|---|---|
Jongens en meiden tot 12 jaar (met X12-3) | SKWA | Veld 1 en 2 | Maandag | 17:15-18:30 | Ilona Belt/ hulp M16 |
Jongens en meiden tot 12 jaar (met X12-3) | Spectrum | Veld 1 en 2 en 3 | Woensdag | 17:00-18:30 | Ilona Belt/ Linda van Bakkum |
Jongens van 12 tot 16 jaar | SKWA | Veld 1 | Dinsdag | 17:00-18:30 | Bert Pol |
Jongens van 12 tot 16 jaar | NOVA/ Hoofdvaartcollege | Grote zaal | Donderdag | 17:00-18:30 | Bert Pol |
Meiden van 12 tot 18 jaar (met V18-1) | SKWA | Veld 1 | Dinsdag | 18:30-20.00 | Bert Pol |
Meiden van 12 tot 18 jaar (met V18-1) | NOVA/ Hoofdvaartcollege | Grote zaal | Donderdag | 18:30-20.00 | Bert Pol |
Jongens van 16 tot 22 jaar (met M18-3) | SKWA | Veld 3 | Dinsdag | 19:00-20:30 | Martijn Roosenhart |
Heren senioren (met MSE-3 en MSE-4 | SKWA | Veld 1 | Dinsdag | 20:30-22:00 | Zelfstandig |
Senioren maandagavond | Spectrum | Veld 1 | Maandag | 20:30-22:00 | Ineke Blijleven |
Sportcomplex Koning Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp