Hieronder het overzicht met de thuiswedstrijden voor de komende weken en voor elk van deze wedstrijden de scheidsrechters en tafelaars.
De thuiswedstrijden worden gespeeld in Sportcomplex Koning Willem-Alexander (SKWA) of het Spectrum.
De sportaccomodatie wordt bij elke wedstrijd vermeld.
Bekijk hier de instructiefilm voor het digitaal bijhouden van de score. Het is heel eenvoudig, zolang je maar onthoudt dat je voor alles (score en fout) telkens achtereenvolgens 3 dingen doet:
Datum | Sporthal | Tijd | Veld | Scheidsrechters | Tafelaars | Thuisteam | Uitteam |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22-mrt | SKWA | 21:00 | 2 | Bondsscheidsrechters | Bébèl Rodrigues / Maud van Susteren / Janiek van Staalduine (V16-1) | VSE 2 | High Five VSE 1 |
22-mrt | SKWA | 21:00 | 1 | Bondsscheidsrechters | Lotte de Groot / Isabella Knol / Liv Korst (V16-1) | M22 1 | Landslake Lions M22 1 |
23-mrt | SKWA | 11:00 | 3 | Anniko van Daalen / Indy Karsten (D2) | Ouders van het team | X14 2 | BC APOLLO Amsterdam X14 3 |
23-mrt | SKWA | 11:00 | 2 | Noah de Wit / Antonio Delgado Robles (M22-1) | Ouders van het team | X14 4 | L.C. Players X14 2 (VR) |
23-mrt | SKWA | 11:00 | 1 | Chris Koehorst / Lucia Harmers (D2) | Ouders van het team + Naut Somers (M16-1) | V14 1 | The Jugglers V14 1 |
23-mrt | SKWA | 13:00 | 1 | Bondsscheidsrechters | Rozy Bangu / Rosalie Joustra / Diora Sas (V16-1) | M16 1 | Celeritas-Donar M16 2 |
23-mrt | SKWA | 13:00 | 2 | Nick Purwanto (M18-2) / Timo Dolné (M22-1) | Yorian Schenkel / Wiebe Lerou (M18-2) | M16 5 | BV Early Bird M16 2 (VR) |
23-mrt | SKWA | 13:00 | 3 | Thomas Purwanto (M18-2) / Britt Njoku (D2) | Gina Rodrigues / Tess Somers (V14-1) | V16 2 | BC APOLLO Amsterdam V16 2 |
23-mrt | SKWA | 15:00 | 2 | Milan ten Bosch / Janairo Tolud (M22-1) | Quinten Band / Raphaël Kralt (M18-3) | M18 2 | Monks M18 1 |
23-mrt | SKWA | 15:00 | 1 | Bondsscheidsrechters | Robyn van der Zand (V16-2) / Julie Page-Apeldoorn (V16-2) / Judith de Haas (D3) | V16 1 | BC APOLLO Amsterdam V16 1 |
23-mrt | SKWA | 17:00 | 1 | Barry Hol / Stefan Deddens (H3) | Jaelin Jhinnoe / Mika Koelman (M16-2) | VSE 3 | BV Orca's VSE 2 |
23-mrt | SKWA | 17:00 | 2 | Evert-Jan de Raadt / Jeroen Wijts (H3) | Bodi Page-Apeldoorn / Alexander Pouwels (M18-2) | M18 3 | BC APOLLO Amsterdam M18 4 |
23-mrt | SKWA | 17:00 | 3 | Marcelle Noordanus / Lotus Sedoc (D1) | Sasja de Boer / Niene van de Velde (D1) | V18 1 | Break Out '88 V18 1 |
23-mrt | SKWA | 18:45 | 3 | Patricia Moolhuijsen / Martine Loos (D3) | Soukaina El Bachraoui / Sofia Bontje (V18-1) | MSE 3 | HBC MSE 1 |
23-mrt | SKWA | 19:00 | 1 | Bondsscheidsrechters | Lynn Tolner / Linda Somers / Rachel Bruines (D3) | VSE 1 | Landslake Lions VSE 2 |
29-mrt | SKWA | 21:00 | 1 | Bondsscheidsrechters | Lotte Vader / Kirsten van Poeteren / Britta Klomp (D1) | MSE 1 | CobraNova MSE 1 |
30-mrt | SKWA | 11:00 | 1 | Bondsscheidsrechters | Bo van Ooijen (V14-1) / Fay Kors (V14-1) / Linda Somers (D3) | V16 1 | BS Leiden V16 1 |
30-mrt | SKWA | 13:00 | 2 | Dexter Hope / Nick Visser (H1) | Sophie Willenborg / Saar Bosman (V14-2) | M16 2 | BS Leiden M16 4 |
30-mrt | SKWA | 13:00 | 1 | Chris Koehorst / Tom Dekker (H1) | Ouders van het team + Liv Kors (V16-1) | V14 1 | Dozy BV Den Helder V14 1 |
30-mrt | SKWA | 15:00 | 1 | Ellen Akkerman (V22-1) / Mika Koelman (M16-2) | Ouders van het team | V14 2 | BV Amsterdam V14 2 |
Naast de rol van speler, moet je ook een aantal maal per seizoen de rol van scheidsrechter en/of tafelofficial invullen. Geen excuus of uitzondering.
De taken staan net als alle wedstrijden in de Basketball App. Het inplannen gebeurt zo zorgvuldig mogelijk.
Kun je een keer niet, dan is het jouw eigen verantwoordelijkheid om tijdig een vervanger te zoeken.
Zelf wil je immers ook dat er scheidsrechters en tafelofficials bij je eigen thuiswedstrijden zijn.
Benieuwd naar alle rechten en plichten die je als lid van de vereniging hebt? Je vindt ze in het Huishoudelijk Reglement op de website.
Sportcomplex Koning Willem-Alexander
Bennebroekerweg 800
2134 AB Hoofddorp