• Trainen

    Hieronder in één overzicht het hele trainingsprogramma van alle teams van BV Hoofddorp voor seizoen 2020-2021.
    Op de teampagina van elk van de teams staan de trainingstijden, -locatie en trainer ook vermeld.

    De trainingen starten met ingang van 17 augustus 2020.

  • Trainingstijd Teams Trainers Trainingstijd Teams Trainers Trainingstijd Teams Trainers
    Maandag     Maandag     Maandag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Bruce Rodriques, Eva Peelen en Maria Breur 17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Bruce Rodriques, Eva Peelen en Maria Breur 17.30-19.00 X12-1 en X12-2 Soeredj Monorath
    18.30-20.00 M14-1, M16-1 en M18-1 Michel Dolné en Mitchell Hoekstra 18.30-20.00 M14-1, M16-1 en M18-1 Michel Dolné en Mitchell Hoekstra 19.00-20.30 V14-1 en V16-1 Ehlaha Wali en Ralph de Groot
    20.00-22.00 MSE-1 en M22-1 Cor Guldemeester 20.00-22.00 VSE-1 en VSE-2 (talenten) Laurens Zanoli (Maria/Kirsten/Ehlaha) 20.30-22.00 VSE-3 Zelfstandig
    Spectrum Veld 1   Spectrum Veld 2   Spectrum Veld 3  
    17.30-19.00 X14-2 JC Rock 17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) Bert Pol 17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) Bert Pol
    19.00-20.30 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 19.00-20.30 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 19.00-20.30 V16-2/ V14-2 en rec VU14 (meiden)/ rec VU16 (meiden) Bert Pol
    20.30-22.00 Recreanten Ineke Blijleven 20.30-22.00 Recreanten Ineke Blijleven 20.30-22.00 MSE-2 Bert Pol
                     
    Dinsdag     Dinsdag     Dinsdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-18.30 X10 Linda Somers/ Peter Vogel (om de week) 18.30-19.30 Skills groepje (in afstemming met betreffende spelers) Stefan Mes      
    18.30-20.00 V22-1 + bank Kirsten van Poeteren en Robyn van Dijkum 19.30-20.30 Rollers Frank van der Sluijs 19.00-20.30 M18-2 en M22-2 Martin de Groot en Walter Pauwels
    20.00-22.00 VSE-1 Laurens Zanoli 20.30-22.00 Rollers Frank van der Sluijs 20.30-22.00 MSE-3 en MSE-4 Zelfstandig
                     
    Woensdag     Woensdag     Woensdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-19.00 X12-1 en X12-2 Marc Vermaat 17.30-19.00 X14-3 en rec MU14 (jongens) JC Rock 17.30-18.30 Basketballs'cool; Bert Pol
    19.00-20.30 M14-1 en X14-2 Michel Dolné 19.00-20.30 M16-1 en M18-1 Mitchell Hoekstra 18.30-20.00 V16-2 en rec VU14 (meiden)/ rec VU16 (meiden) Bert Pol
    20.30-22.00 MSE-1 Cor Guldemeester en Michel Dolné 20.30-22.00 M22-1 Cor Guldemeester en Michel Dolné 20.00-21.30 MSE-2 Bert Pol
    22.00-22.30 MSE-1 en M22-1 Schottraining Cor Guldemeester en Michel Dolné 22.00-22.30 MSE-1 en M22-1 Schottraining Cor Guldemeester en Michel Dolné 22.00-22.30 MSE-1 en M22-1 Schottraining Cor Guldemeester en Michel Dolné
    Spectrum Veld 1   Spectrum Veld 2   Spectrum Veld 3  
    17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Michael Prinsen en Eva Peelen       17.00-18.30 X12-3, X12-4 en rec XU12 Michael Prinsen en Eva Peelen
    18.30-20.00 V14-1 en V14-2 Ralph de Groot en Patrice Knol 18.30-20.00 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt 18.30-20.00 M16-2, M16-3 en rec MU16 Ruud Hoekstra en Jan vd Bilt
                     
    Donderdag     Donderdag     Donderdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    17.30-19.00 M14-1 + bank Michel Dolné 17.30-19.00 V16-1 + bank Ehlaha Wali 17.30-18.30 X10 Stefan Mes (van 18.30 - 19.00 Skills groepje)
    19.00-20.30 VSE-2 en V22-1 Linda Somers en Kirsten van Poeteren 19.00-20.30 M16-1, M18-1 en M22-1 Cor Guldemeester en Mitchell Hoekstra 19.00-20.30 M16-1, M18-1 en M22-1 Cor Guldemeester en Mitchell Hoekstra
    20.30-22.30 VSE-1 Laurens Zanoli 20.30-22.30 VSE-3 Zelfstandig 20.30-22.30 M18-2 en M22-2 Martin de Groot en Walter Pauwels
                     
    Vrijdag     Vrijdag     Vrijdag    
    SKWA Veld 1   SKWA Veld 2   SKWA Veld 3  
    19.00-20.00 G-team Nancy van der Drift            
    20.00-22.30 Wedstrijden   20.00-22.30 Wedstrijden